My Site Title

ULOTKI SKŁADANE

Szeroka gama formatów ulotek składanych np. ulotka o formacie A4 składana do formatu DL.

WYŚLIJ ZAPYTANIE »

ULOTKI

Drukujemy wszelkie możliwe formaty i kształty ulotek (standardowe: A4, A5, A6, DL oraz niestandardowe). Zapewniamy projekt i przygotowanie ulotek do druku w cenie. Drukujemy w skali CMYK oraz Pantone. Ulotki jednostronne i dwustronne.

WYŚLIJ ZAPYTANIE »

BROSZURY I KATAlOGI

Pozwalają w ciekawy sposób przedstawić Klientowi ofertę firmy w formie drukowanej. Mogą mieć różne rozmiary i praktycznie nieograniczoną liczbę stron. Wykonamy oryginalny projekt pozwalający wyróżnić się spośród innych ofert. Postaw na oryginalność!

WYŚLIJ ZAPYTANIE »

KALENDARZE

Zarówno te małe kieszonkowe, jak i biurowe oraz ścienne - zerkamy na nie prawie codziennie. Wiszą w każdej firmie i są wspaniałym nośnikiem reklamy Twojej Firmy. Dobrze spiszą się też jako prezent, gadżet firmowy.

WYŚLIJ ZAPYTANIE »

WIZYTÓWKI

Firmowa wizytówka to już standard w świecie biznesu. My zaproponujemy Ci wzory i techniki które pozwolą Ci się wyróżnić i zostać zapamiętanym na dłużej.

WYŚLIJ ZAPYTANIE »

PLAKATY

Żaden festiwal filmowy albo koncert czy sztuka teatralna nie może się obyć bez plakatu. Są też dobrym źródłem informacji w biurze czy szkole, dlatego warto się w nie zaopatrzyć gdy mamy do obwieszczenia ważne nowiny. Plakaty są kolorowe i mają przyciągać wzrok, zadbamy aby takie właśnie były.

WYŚLIJ ZAPYTANIE »

ROLL UPY

Wydruki wielkoformatowe mają to do siebie, że ciężko jest je przemieszczać, ze względu na duże rozmiary. Z roll up'em tego problemu nie ma, bo można go złożyć i łatwo przenosić. Przyciąga wzrok, posiada najważniejsze informacje i widać go z daleka. Świetnie sprawdza się na targach oraz różnego rodzaju konferencjach.

WYŚLIJ ZAPYTANIE »

SEGREGATORY

Segregatory z logotypem lub z indywidualnym nadrukiem, są wizytówką firmy i jej ozdobą. Potrafią być też cennym źródłem posegregowanych informacji, które łatwo znaleźć i zawsze są pod ręką.

WYŚLIJ ZAPYTANIE »

TECZKI

Teczka mieszcząca kartki formatu A4, przyda się w każdym biurze. Jeszcze lepiej jeżeli można jej nadać indywidualny charakter zadrukowując ją jednostronnie lub dwustronnie w pełnym kolorze. Dodatkową ozdobą będą elementy tłoczone lub wyróżnione lakierem UV.

WYŚLIJ ZAPYTANIE »

NOTESY

Notesy, notesiki, bloczki reklamowe - do pisania, do maziania, do notowania, do rysowania. Zawsze pod ręką. Z indywidualnym nadrukiem i logo firmy.

WYŚLIJ ZAPYTANIE »

CZASOPISMA i MAGAZYNY

Zajmujemy się składem i drukiem magazynów, czasopism i gazetek dla naszych Klientów. Przy stałej współpracy niższe ceny.

WYŚLIJ ZAPYTANIE »

KSIĄŻKI

"Nie oceniaj książki po okładce" - niestety niektóre okładki wręcz odstraszają czytelnika. My zadbamy nie tylko o odpowiedni skład książki czy podręcznika, ale również o odpowiednią grafikę na okładkę. A dobra okładka to prawdziwa sztuka.

Jak nie projektować okładek pokazuje Fanpage "Kupiłbym tę książkę, gdyby nie okładka"

WYŚLIJ ZAPYTANIE »

KARTKI OKOLICZNOŚCIOWE

Kartki okolicznościowe z okazji świąt, z indywidualnie zaprojektowanym nadrukiem. Również w wersji elektronicznej.

WYŚLIJ ZAPYTANIE »

ZAPROSZENIA ŚLUBNE

W wyjątkowym dniu ślubu ważne jest, aby wszystkie szczegóły pasowały do siebie. My to rozumiemy - zaprojektujemy dla Ciebie indywidualne zaproszenie, z Twoim zdjęciem lub bez, dopasowane tematycznie i kolorystycznie. Aby wszystko tworzyło całość proponujemy zamówić też: winietki na stół, prezenty dla Gości, zawieszki i etykiety na wódkę, drukowane menu, tablice informacyjną z ułożeniem stołów i inne potrzebne elementy drukowane.

WYŚLIJ ZAPYTANIE »

BANERY, WYDRUKI WIELKOFORMATOWE

Banner to graficzna forma przekazywania treści reklamowych. A im jest większa, tym lepiej ją widać z daleka. Dlatego nie wahaj się i spytaj o duży format, a Twoja reklama będzie widoczna!

WYŚLIJ ZAPYTANIE »

Kompleksowa obsługa - To robimy najlepiej: